SEC jalgpalli kokkuvõte: neljas nädal

Juhul, kui mõni SEC-i jalgpallimäng jäi vahele, leiate siit nädala tippmängude ja mängijate kokkuvõtte.

LSU vs Auburni jalgpall LSU vs Auburni jalgpallKrediit: Kevin C. Cox / Getty Images

Nädalavahetuse tõi esile Tennessee võit 38: 28 Florida üle. Vabatahtlikud jäid mängu alguses 21: 0 taha, kuid kogunesid teisel poolajal Joshua Dobbsi viie tabamuse taha (4 söötu ja 1 kiirustamine), et lõpuks lõpetada oma 11 geimikaotuse seeria Gatorsile.

Nädala mäng: Auburn 18, LSU 13

Kicker Daniel Carlsoni kuue väljakuvärava taga võitis Auburn põnevusvõistluse LSU üle. Kui mängu oli jäänud üks sekund, viskas LSU tagamängija Danny Etling 15 jardi maandumispalli D.J. Chark lõputsooni tagaosas, et näiliselt teenida LSU-le 19-18 võit. Ametnikud vaatasid aga näidendi üle ja tegid kindlaks, et kell oli aegunud juba siis, kui Etling selle napsi kätte sai. Enne viimast mängu oli umbes 90 sekundi pikkune viivitus ja seega sai LSU peatreener Les Miles palju kriitikat selle eest, et meeskond polnud rivis ja valmis palli napsama. Pühapäeval vallandas LSU Milesi ja nimetas ametisse endise Ole Miss'i peatreeneri Ed Orgeroni.

Nädala mängija: Trevor Knight, Texas A&M

Texase A & M 45:24 võit Arkansase üle tormas tagamängija Trevor Knight 157 jardi kaugusele, möödus 225 jardist ja tegi neli tabamust (kaks kiirustamist ja kaks möödasõitu). Rüütli 92 jardi pealetung Josh Reynoldsile kolmanda veerandi lõpus andis Aggiesele eduseisu 24–17, millest nad kunagi ei loobu.