Aprill 2009 Allikad

Kust leida meie ajakirja Southern Living 2009. aasta aprillis kajastatud tooteid ja teenuseid.

Klassikaline lõunapoolne stiil:
Ajalooliste kontseptsioonide arhitektuur (disainimeeskond: Jim Strickland, Aaron Daily, Christopher Carrigan, Dan Lemberg ja David Bryant), Peachtree City, Georgia, www.historicalconcepts.com või (770) 487-8041; töövõtjaks oli Pinckney Brothers, Inc., Hilton Head, Lõuna-Carolina, (843) 681-8153; sisekujundus autorid Ruth Edwards Antiikesemed ja Interior Hilton Head, (843) 671-2223; maastikuarhitektuur, autor Donald Hooten, Decatur, Georgia, (404) 373-9816; kohandatud kapid, autor Claus Williams, Burton, Lõuna-Carolina; trepid Lõuna treppide ehitajate poolt, Hilton Headi saar; antiikvalgustus, autor Eloise Pickard, Sandy Springsi galeriid, Adairsville, Georgia, www.sandyspringsgalleries.com või (770) 386-3010; kolmekordse aknaga aknad suures toas, puidust välisuksed, ventilaatori valgustid ja siseviimistlus, autor Brannen Millwork Company, Register, Georgia, www.brannenmillwork.com või (912) 488-2397; kasutatavad aknaluugid New Horizon Shutters, North Charleston, Lõuna-Carolina, www.newhorizonshutters.com või (843) 830-2054; ringlussevõetud südame-männipõrandad, Vintage Lumber Sales, Gay, Georgia www.vintagelumbersales.com või (706) 538-0180.

Mary poppins astub ajas tantsu

Stiiliga alustamine:
Kujundus Jessica Laine Duncan, Design Laine, (404) 550-8183. Elutuba: toolid on pärit Terra Cottage'ist, www.terracottagellc.com ; lühter on Kristaller IKEA-st, www.ikea.com/us ; lühtrivarjundus Ballardi tagatoast, www.ballarddesigns.com/retail ; diivan: IKEA; dekoratiivpadjad on valmistatud eritellimusel; Söögituba: Laudlina: Suvila Terra; koerakangas Ballard's Backroom; hagijaga pehmendatud padi: Scott Antique Market, www.scottantiquemarket.com ; lambid teisipäeva hommikust; Köök: Terra Cottage'i ATL-tähed; bankett Ballardi tagatoast; peegel: peretükk; sahvriraamat IKEA-lt; tabel on Griffin Creeki saagilaud # 1034.



Sisseehitatud sisseehitatud ruumide tasakaalustamine:
Kujundus: Keith Covington, Kolmanda Ranniku Disainistuudio (615) 463-7453.

Peeglid teevad ruumi:
Kujundus Deborah Van Plew, J. Banksi disainigrupp, www.jbanksdesign.com või (843) 681-5122; Litchfieldi kabineti kapp, www.litchfieldcabinetry.com või (843) 815-7994; seina- ja viimistlusvärvid Benjamin Moore, Pearl Grey (863) ja Prantsuse lõuend (OC-41), www.benjaminmoore.com ; countertop on USA Vetrostone'i kohandatud Vetrostone, www.vetrostone.com või (843) 589-4000; valgustus valgustuspostilt, www.thelightpost.com .

Avatud kuvamiseks:
Grace Street Home Additions'i renoveerimine, Richmond, Virginia, www.gracestreet.com või (804) 232-0120; interjöörid Tyler Fonville McNeely, Tyler Fonville Design, Charlottesville, Virginia, (434) 293-9692; seina-, viimistlus- ja kapivärv on Navajo White # 947, autor Benjamin Moore, www.benjaminmoore.com ; Kappide tapeet on Raffia # 9992, autor Clarence House, www.clarencehouse.com või 1-800-221-4704 (T); valamu on Shawsi originaalne ühe kausiga šamott-põlle valamu # RC3018, autor Rohl, www.rohlhome.com (R); kapi riistvara on Gilmore pull ja Aubrey pull firmalt Restoration Hardware, www.restorationhardware.com (R); valgustid on pärit firmalt Circa Lighting, www.circalighting.com (R) (sarnase väljanägemise saamiseks proovige suurt riiklikku tööstuslikku ripatsit antiiksest niklist # CHC5136); countertops on Ameerika pähkel firmalt JThompson Tops, Inc., Sandy Ridge, Põhja-Carolina, www.jthompsontops.com või (336) 871-3755.

Taevakõrgune aed:
Kujunduse autor Jon Carloftis, www.joncarloftis.com .

kus filmiti armastust ja korvpalli